1.Kolo II. ligy v Boccie - Velké Meziříčí

3. března 2017

\1.kolo II.ligy v boccie - Velké Meziříčí

V této soutěži jsme měli pouze jednoho sportovce Aloise Běhounka v kategorii BC3, hrajícího se spoluhráčem Romanem Sudou. První zápasy byly poznamenány dlouhou herní pauzou, kdy od posledního velkého turnaje utekl skoro rok. Zápas od zápasu se však forma Lojzy lepšila a s ní přicházely výborné herní výsledky. Ve skupině bylo sedm hráčů a hrálo se systémem každý s každým. Náš hráč prohrál pouze jeden zápas se suverénním Pepou Meyerem z Havířová, ale všechny ostatní utkání vyhrál, takže průběžně po tomto turnaji drží druhé místo v celkovém žebříčku se šancí postupu do I.ligy. Další turnaj proběhne na stejném místě pravděpodobně v květnu. Výsledky turnaje vyvěsíme ihned, jak budou dodány pořadatelem.

naši partneři

DĚKUJEME ZA PODPORU PARTNERŮM A SPONZORŮM!